Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nyt se selvisi

kävin SuKUPUOL1TEST1sSÄ ja totesivat että minulla EI ole sukupuolitautia. Tässä teille siis kaikki vapaat naiset tiedoksi, että puhdas kumppani olisi tarjolla! olen sinkku.
7968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Olen irtoseksistä pitävä nuori naisihminen. Viestisi kolahti totaalisesti, otathan heti yhteyttä! Kuva kuvasta! :)
http://tinyurl.com/2bj23h

Äänestä
  • mikä ihme tuo on mikä tuos kuvas on??ei tod näytä kivalle..mikä tuollaisen aiheuttaa???

    Äänestä

  • KAUHISTELEVA kirjoitti:

    mikä ihme tuo on mikä tuos kuvas on??ei tod näytä kivalle..mikä tuollaisen aiheuttaa???

    olipas shokki kun avasin linkin ja pläjähti tuo ihanuus tuohon ruudulle! :)

    Äänestä

Mitä sukupuolitauteja sinulta testattiin? Tuskin niitä kaikkia kymmeniä supkupuoliteitse tarttuvia tauteja. "Haluan kaikki testit" ei suinkaan tarkoita, että sinulta ihan kaikki olisi testattu. Todennäköisesti sinulta on testattu vain ne yleisimmät bakteeriperäiset (tippuri, klamydia) sekä hiv. Pyydäppä tulokset uudelleen ja kerroppa meille mitä sinulta testattiin ja ennen kaikkea mitä sinulta jäi testaamatta. Esim. kondyloomaa ei noin vain lähdetä testaamaan...

Äänestä
  • kuva näytti ihan kuin tyypilä olisi joko psorias tai atooppieniho, eli ei sukupuolutauti, eikä tarttuvaa!

    Äänestä

  • vanha-kettu kirjoitti:

    kuva näytti ihan kuin tyypilä olisi joko psorias tai atooppieniho, eli ei sukupuolutauti, eikä tarttuvaa!

    pahalta ihottumalta tuo näyttää kyl..täytyy kyl itse olla onnellinen ettei tuollaista ole..

    Äänestä

  • vanha-kettu kirjoitti:

    kuva näytti ihan kuin tyypilä olisi joko psorias tai atooppieniho, eli ei sukupuolutauti, eikä tarttuvaa!

    sellainen huomio, että kuvan tiedostonimen mukaan kyseessä on kakkostyypin, eli genitaaliherpeksen primääriinfektio. Aika ääritapaus kylläkin.

    Joten kuten monissa lähteisä on todettukin, kondomi ei herpestartunnalta suojaa. Kuvitelkaapa kun tuo tuosta on parantunut huomaamattomaksi, mutta koko leveä ahteri kuitenkin on potentiaalista virusta erittävää aluetta. Siinä ei kumi suojaa yhtään mitään jos lykkii takaapäin niin että pakarat paukkuu! Valitettava tosiasia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vihdoinkinviimein kirjoitti:

kävin SuKUPUOL1TEST1sSÄ ja totesivat että minulla EI ole sukupuolitautia. Tässä teille siis kaikki vapaat naiset tiedoksi, että puhdas kumppani olisi tarjolla! olen sinkku.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu