Evijärvellä kumpi juoksi?

Pappi vaiko Paikallinen Lalli?
Miksi heidän täytyi juosta,oliko lyöty vetoa jostakin asiasta?
3746
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

suorana seisten kirjoitan nimesi hiekkaan

Äänestä
  • Metsän kulkijoille se "SIHTEERIOPISTON! linkki -----> ei saa sotkea varattujen perusperheitä.ja sit ens vuoden jukolan viestiin juokseen ku ny jo treenaa niin perusteellisesti.

    Äänestä

Niin se on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


edellä. kirjoitti:

Pappi vaiko Paikallinen Lalli?
Miksi heidän täytyi juosta,oliko lyöty vetoa jostakin asiasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu