Bemari

tänään keskustas?
71324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mitä yhtäläisyyttä on bemarilla ja kondomilla ?

Vast: Molemmissa on mulkku sisällä.

Äänestä
  • Koska saa tolle vitsille oikein kunnolla nauraa?,voisit päivittää vähäsen vitsiäs ja kertoo esim. itestäs.

    Äänestä

selvä et kolahtaa, kun ei sitä voimaa käsitellä oikeassa paikassa oikeaan aikaan.

Äänestä
  • jätkä kun nuon ajeloo kylällä. honkimäeltä on loppi kotoisin ei yhtään älyn häivää.sakia mikä sakia

    Äänestä

  • sakia kirjoitti:

    jätkä kun nuon ajeloo kylällä. honkimäeltä on loppi kotoisin ei yhtään älyn häivää.sakia mikä sakia

    käviköhän pahasti?

    Äänestä

  • zöge kirjoitti:

    käviköhän pahasti?

    liikennekäyttäytymistä.Oppia ikä kaikki...

    Äänestä

  • siinä o voima ja älli loppunu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kolaris kirjoitti:

tänään keskustas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu