Olenko sovinisti?

tein toissapäivänä 12,5h tunnin päivän ja kävin salilla ja tulin kotiin yhdeksältä. Pyysin tyttöystävää tekemään ruokaa sillä välin kun löhösin sängyssä ja hän teki.

Millaisia mielikuvia tämä luo?
3368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kivasta tyttöystävästä. Onko hän töissä?

Äänestä
  • hänestä tulee bisnesnainen. Oikeassa olet hän loistava tyttöystävä ja parempaa ei voisi toivoa.

    Äänestä

no et sä mikään sovinisti ole... kuullostaa siltä että sinulla oli rankka päivä.

olet löytänyt ilmeisesti aarteen itsellesi.. pidä kiinni ;)

tuossa tilanteessa olisi ollut aika outoa jos olisi kieltäytynyt...

mut ole hyvä hänelle niin hän on hyvä sinulle :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


faza1 kirjoitti:

tein toissapäivänä 12,5h tunnin päivän ja kävin salilla ja tulin kotiin yhdeksältä. Pyysin tyttöystävää tekemään ruokaa sillä välin kun löhösin sängyssä ja hän teki.

Millaisia mielikuvia tämä luo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu