Aivan sama kiinnostaako ketään, mutta huvikseni ensimmäistä kertaa elämässäni kirjotan tälle palstalle, kun en keksi psykologi -palstallekaan mitään hauskaa. Siellä siis yleensä pyörin.
Vauvaikäinen poika sylissäni leikkii tyhjällä pillimehupurkilla välillä katsoen minuun väsyneillä silmillään vääntäen päänsä kummaan asentoon takapäin ylös..
Kuuntelen biisiä Eurooppa3 - päivästä päivään.
Voi ei nyt se sai pienen papein palan suuhunsa hippo -lehdestä. Nyt se otti tietokoneen hiiren.
Kuumeinen olo ja kurkku kipeä, sitä onki nyt liikkeellä. Pitää vääntäytyä huomenna kuoluun ja jos olo käy liian ankeaksi, niin terkkarin kautta kotiin.
Jos vaikka samalla ottaisin itsemurhasuunnitelmani puheeksi. Vaikka onhan tuota apua haettu ja otettu vastaan, siitä ei vaan ole mitään hyötyä.
Mutta jos ihan huvin vuoksi vielä kokeilis ennen kuin lopettaa kaiken.
Ilma on pilvinen ja kuolleen näköinen.
Minulla on merkitystä vasta kun olen kuollut.
Ajatellaanpa näin. Kukaan ei soita tai muista tekstareilla eikä kirjoittele s-postia tai porise mesessä, vaikka itse olisin siten kuinka aktiivinen muita kohtaan tai en.
Kukaan ei tiedä nyt, jos minua ei huomenna olekaan. Mutta nyt kukaan ei muista minua, miksi he sitten huomenna muistavat, jos en enää olekaan täällä.
Sitten varmaan kaikki ovat parhaita kavereitani ja heidän olisi juuri pitänyt tehdä kanssani sitä ja tätä.
- täyttä paskaa.
Minulla on merkitystä vasta kuolleena. - Onneksi edes siten.
t.16v rääpäle
Kauhea kurkkukipu
Kokiksi opiskeleva
0
290
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M857532Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2254972Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn884934HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen1214304Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584190Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu373681Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e653353Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty712886Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj412020- 471735