Puhetta

Nato on meidän kanssa samanmielisten joukko, jonka kanssa on oltava tiiviissä yhteistyössä.

Juuri näin pitääkin olla.

Vastustajille on varmasti kova paikka kun huippu politiikot liputtavat avoimesti Läntisen yhteistyön puolesta. Samalla tuomitaan jyrkästi vasuri politiikka.
3218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kysyn kohteliaimmin ketä vastustajat ovat?

Vai onko kyse vain nykyisin niin muodikkaasta kilpailuhenkisyydestä?

Äänestä

On parasta olla yksimielinen tai ...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Natosta. kirjoitti:

Nato on meidän kanssa samanmielisten joukko, jonka kanssa on oltava tiiviissä yhteistyössä.

Juuri näin pitääkin olla.

Vastustajille on varmasti kova paikka kun huippu politiikot liputtavat avoimesti Läntisen yhteistyön puolesta. Samalla tuomitaan jyrkästi vasuri politiikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu