Opetelkaa nyt edes kirjoittamaan,

lähdette harrastamaan häiriköintiä muille palstoille, on vaan niin huonoa mainosta Porille
kun huomataan ettei täällä osata edes kirjoittaa.
3197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Prestule väitteesi?

Äänestä

voi mitään jos ei ne ite tajua lapsellisuuttaan. Äläkä muuten syytä häiriköinnistä porilaisia, ellei sinulla ole varmaa tietoa häiriköiden asuinpaikasta.

Äänestä
  • näkeehän sen jo sen viesteistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ennen kuin kirjoitti:

lähdette harrastamaan häiriköintiä muille palstoille, on vaan niin huonoa mainosta Porille
kun huomataan ettei täällä osata edes kirjoittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu