Äiti kaatoi kasvoilleni syövyttävää

4492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • BB-Kadi löi poliisia. Voi voi. Maria varasti huulikiiltoa ja toiselta jätkältä ajokortti otettu pois jo kolme kertaa, jokunen täti taas humalassa päin valmiina menemään ties kenen kanssa sänkyyn (noin kertoi itsestäsi)jne, mutta ei siitä mitään, kunhan on vain virolainen niin Iltalehti saa orkut.

    Äänestä

  • jee-heee kirjoitti:

    BB-Kadi löi poliisia. Voi voi. Maria varasti huulikiiltoa ja toiselta jätkältä ajokortti otettu pois jo kolme kertaa, jokunen täti taas humalassa päin valmiina menemään ties kenen kanssa sänkyyn (noin kertoi itsestäsi)jne, mutta ei siitä mitään, kunhan on vain virolainen niin Iltalehti saa orkut.

    ja ainoastaan levikin noususta.
    ei journalismin tasosta.

    paras keino vaikuttaa siihen asiaan on jättää lehti ostamatta,jättää www-sivu lataamatta...

    pätee myös muissa maissa....

    Äänestä

  • jee-heee kirjoitti:

    BB-Kadi löi poliisia. Voi voi. Maria varasti huulikiiltoa ja toiselta jätkältä ajokortti otettu pois jo kolme kertaa, jokunen täti taas humalassa päin valmiina menemään ties kenen kanssa sänkyyn (noin kertoi itsestäsi)jne, mutta ei siitä mitään, kunhan on vain virolainen niin Iltalehti saa orkut.

    Tundub,et ainuke kes siin orkut saab oled sina?!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ainetta kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1430405

http://en.wikipedia.org/wiki/Acid_attack

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu