Ikävä

Sinua, kiihkeää tanssiasi ja kainaloa johon niin ihana oli käpertyy, suudelmiasi....
51902
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mutta emme taida toisiamme ikävöidä..Ehkä löydämme omamme..
-punapää

Äänestä

ikävöin samoja asioita mutta ei taideta toisiamme

Äänestä

Kerro vähän tarkemmin, esim. missä, kenen kainaloon oli ihana käpertyä?

Äänestä
  • Tapahtui savossa, mökillä takkatulen ääressä ja miehestä kyse...kaipaan niin...

    Äänestä

jotain samanlaista...hmmm..romanttista olikin hetket ne..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


T.... kirjoitti:

Sinua, kiihkeää tanssiasi ja kainaloa johon niin ihana oli käpertyy, suudelmiasi....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu