TAAS henkilöautokuski

tappoi itsensä tällä kertaa Vääksyssä. On se kumma kun ei saadaan nuo henkilöautot kuriin.
Pitäis kieltää kaikki henkilöautot.
3492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi se sinua haittaa, jos joku tappoi itsensä?

Äänestä
  • miettimään että uskallakko ulos mennä ollenkaan kun nämä henkilöautokuskit ajavat miten sattu, tälläkertaa sattui omaan nilkkaan.

    Henkilöautot pitää kieltää tai ainakin poistaa maantieltä, ajaisivat metsäpolukja niin me jalankulkijat saamme rauhassa kavellä maantietä pitkin.

    Äänestä

-vaihtelua.. ;))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ajoi metsään ja kirjoitti:

tappoi itsensä tällä kertaa Vääksyssä. On se kumma kun ei saadaan nuo henkilöautot kuriin.
Pitäis kieltää kaikki henkilöautot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu