teidät neidit tulemaan ottamaan karvakaulukseni pois takistani.kokeillaan mitkä tanssit saadaan aikaan!saattaa tulla se äiti mieleen eikä minkään rotan pelastaminen.ja saattaa kivun alla muuttua pipertäjä terrorististä vasikaksi kun kyselen kavereiden nimiä!en toimi kuin kissalan pojat!
evr
minä haastan
3280
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
kamppanjaksi sen karvakaulusten värjäyksen tai pois repimisen!siinähän olisi sitä luonnon suojelua?!uskallatteko oikeasti tehdä jotain?vitut uskallatte.pelkäätte vain omien luiden vuoksi!
Te kuullostatte aivan joltain 13-14v pikkupojilta teiniuhoamisinenne. Ei voi muuta sanoa kuin NAURETTAVAA
evr jäsenillä kun pelko tulee kuvaan.olisipa hyvä kun halonen palkkaisi minun kaltaisia kavereita pari kappaletta opastamaan yhteiskunta rauhaa teille evr kavereille.no te menette kovempaan suuntaan ja uskon että vastapuolikin tulee vielä teitä opettamaan.....ei silmiä,ei todisteita mentaliteetti mutta senhän te raukat jo osaattekin!ei auta itkut markkinoilla sinä päivänä kun oma nahka onkin se paras suojeltava!