Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ja taas pimppi märkänä..

mun oli masturboituva aamulla, ja nyt tulin nettiin ja eksyin tuhmille sivuille.. pimppii haluu isoo ja kovaa kyrpää liukkaaseen sisukseensa, mut mistä apu.. käykää kattoo http://ampland.com tai http://thehun.net, ihania ilmasia kuvia ja leffoja..
129118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Mun oli myös masturboitava aamulla ja taas mennään. Ihanaa ottaa housut pois ja hieromasauva haaroihin surisemaan samalla kun katsoo ihania kuvia netistä...mmmmm. Joskus masturboin 4-5 kertaa päivässä, se on niin ihanaa!!

Äänestä
  • Ootte ihania prinsessoja

    Äänestä

  • Kateeksi käy teitä naisia,kun dildot apuna.Itse en taasen halua ruveta runkkaileen koska käsi ei voi korvata aitoa.Ja totta on jos eksyy pornosivuille ni vähänaikaa surffailua ja tuntuu et pallit räjähtää!
    Siispä tänään radalle...Tsemppiä!

    Äänestä

  • Jos sua kiinnostaa netti/puhelin seksi mailaa mulle [email protected] :)

    Äänestä

Musta tuntuu etten muuta teekkään ku tyydytän itteeni ja netsexsivuja harrastan, onneks välillä saa oikeatakin livenä! Siinä välissä sitten tätä ;) Kiitos cissa mulle uusista ihanista sivuista.

Käyn mielelläni myös gaypoikien kaluja kattomassa, vähän silmän iloo naisillekin vaikkei sitten muuta olisikaan ;) Ihanan sextäytteistä kesän alkua!

Äänestä
  • www.ultradonkey.com, sieltä löytyy paljon naisille silmäniloa.

    Äänestä

ja jätkien kirjoittamaa koko jutustelu

Äänestä
  • no itseasiassa, jos klikkaat linkkejä, niin huomaat että sivut on täysin ilmaiset.

    Aina näitä vitun salaliittoteorian paljastajia täällä..

    Äänestä

Neidit jos tekee mieli oikeata kalua vaihteeksi niin kannattaa laittaa mailia [email protected], 24v nuorimies takaa teille nautinnon;)

Äänestä

toinen noista ei mene suoraan, mut www.thehun.net toimii.. ja joka päivä tonne tulee uusia kuvia ja leffa-pätkiä, suosittelen! =)

Äänestä

Sattusko sua kiinnostamaan netti/puhelin seksi? jos kiinnostaa niin mailaa [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cissa kirjoitti:

mun oli masturboituva aamulla, ja nyt tulin nettiin ja eksyin tuhmille sivuille.. pimppii haluu isoo ja kovaa kyrpää liukkaaseen sisukseensa, mut mistä apu.. käykää kattoo http://ampland.com tai http://thehun.net, ihania ilmasia kuvia ja leffoja..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu