http://www.iltalehti.fi/uutiset/200709056548434_uu.shtml
Mitä pelättävää tai salattavaa on Lipposella?
Mitä pelättävää tai salattavaa on Lipposella?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kansamme rakastettu isähahmo ja korkeasti kunnioitettu mielipidejohtaja lausuu viisauden sanoja. Hän ymmärtää kristallinkirkkaasti, mikä nyt meneillään olevan prosessin motiivi on: valtiollisesta turvallisuudesta vastaavan Supon lokaaminen ja alasajaminen.
kansan petturi, usa:n sotakoaliitiossa.
Oletteko te mies KOMMUNISTI kun vihaatte USA:ta? Oletteko matkaillut Neuvostoliitossa tai Venäjällä? Oletteko tai oletteko ollut kommunistisen puolueen jäsen? Onko joku sukulaisistanne ollut kommunisti? Oletteko käynyt armeijan? Mikä on sukupuolinen suuntautumisenne? Pidättekö pitkää tukkaa ja risupartaa?
ja nähnyt sen kurjuuden, hädän, mikä siellä vallitsee.
Ja syytäkin pelätä. Onhan hän sos.dem.-mafiassa johtava hahmo.
"Mikä on sukupuolinen suuntautumisenne?"
varmaankin mies tai nainen, jompikumpi
Ja älykkyyosamääränne oli? Ettekö ymmärrä, että suuntautumiseltaan ihminen on joko terve, normaali hetero tai sitten sodomiitti, eli kuten nykyään sanotaan, homoseksualisti?