Tepsi ei ole virallisesti

Ilmoittanut Hrdinan siirrosta mitään??
6718
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Menossa. Ei ole ketään tiedottajaa paikalla.

Äänestä
  • Tepsin tiedottajat eivät ole vissiin tietoisia laitteesta nimeltä KANNETTAVAtietokone. lolololol

    Äänestä

Hyvä turku! kuulutte mestikseen!

Äänestä
  • TUTO ON MESTIS JENGI JA TULEE PYSYMÄÄN. HELVETIN VÄSYNY JOUKKUE.

    Äänestä

  • On kyllä hauska seurata tota teijän paskanjauhantaa! Ensinnäkin turkua edustetaan jo mestiksessä. (Teiile jääkiekosta teitämättömille on varmaan outo joukkue sellanen ku tuto). Ja kyllä se hirdina tulee.

    Äänestä

Ei moneen päivään mitään päivitystä.???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tois puol kirjoitti:

Ilmoittanut Hrdinan siirrosta mitään??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu