Kaikista hauskintahan tässä on se, että noista perustajista ei ole yksikään maahanmuuttaja. Kaikki yhdistyksen jäsenet ovat suomalaisia. Voi elämä. Aletaas kaivaa kuvetta, jotta voidaan maksaa jizyat. Varmasti ilman tätä puoluetta suurin osa maahan muuttaneista muslimeista olisi unohtanut islamin ja olisivat sulautuneet joukkoon. En huomannut, mutta onkohan wwwnational jo lukenut uutiset aiheesta. Olen jo tovin miettinyt, että pitäisiköhän hakea jonkun toisen maan kansalaisuutta eläkepäiviä varten, vaikka islannin, siellähän ei ole paljon muslimeja?
Suloisen ironista.
turvapaikanhakija
2153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Täällä ei tarvita ulkomaalaisia jotka ovat vaatimassa kaikkea mahdollista!Varsinkin muslimit pois Suomesta.Menkää ihmeessä sinne missä luulette paremmin olevan!Suomessa teitä ei kaivata!!!
No ensinnäkään en ole maahanmuuttaja olen suomalainen. Toiseksi, et näemmä tajunnut sitä, miten viesti oli kohdistettu sinisilmäisille suomalaisille.