Kokoomus edelleen suosituin puolue

199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kumpi ompi parempi usa vai venäjä ja tai kumpi on lähempänä usa tai venäjä miksi emme voisi olla valitettavasti kuin ruotsi puolueeton mitä suomi on mainostanut muulle maailmalle kokoomus haluaisi mukaan sotiin en ymmärrä miksi kun kelaa historiaa niin sodan syttyessä kokoomukselaisista jää sotimaan vain se osa jaka kohkaa sodan puolesta suomessa pitäisi olla tänä päivänä puolustusvoimat niinkuin on ollut puuttumatta vanhoihin sotiin niin nykyinen kokoomuspolitiikka on enempi hyökkäystä kuin puolustusta jos puolustusministeri käy neuvotteluja jotka kuuluvat koko kansalle niin onko tässä vanhan kertauksen maku liittoudutaan ja taas ollaan kusessa.ps kuka piru päättää nykyään ulkopolitiikkamme.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maa tarvitsee kokoomuksen kirjoitti:

http://www.verkkouutiset.fi/juttu.php?id=114076

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu