Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko teistä kummaa

kun mies tyydyttää itseään kädellä usein minun nähdessäni sen? Sängyssä, suihkussa... Toiveena ilmeisesti minunkin kiihottumiseni.
65046
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

se on tosi kiihottavaa ku katon sitä ku poikakaveri runkkaa.. harmi vaa ettei se tykkää ku katon:D

Äänestä

hän toivoo että autat häntä.

Äänestä
  • ootkoskenties12weepikkupilluJolla18weepensseliviiksipoikakaverina????

    Äänestä

Mutta ei varmaan kaikkia naisia? Kannattasko ottaa puheeksi...?

Mulla runkkailu toimii melkein parhaana kiihottimena- ihan pakko päästä mukaan, kun mies runkkailee ihanaa kaluaan :-)

Äänestä

Baby Baby Bulu Lulu bulululu.Älä Tirkistele miestäsi,vaan juo kuppi kuumaa ja kudo hänelle talveksi suojukset.

Äänestä

Itse saan maksimaalisen nautinnon, kun runkkaan ja samalla naiseni hyväilee/suutelee pallejani, reisiäni ja mahaani. Orgasmi on värisyttävä! Runkkaaminen ylipäätään on aivan mahtavaa - tosin kokemusteni mukaan sen katseleminen ei läheskään kaikkia muijia kiihota. Päin vastoin, monet ovat sanoneet tunteneensa olonsa "omituiseksi". Ilmeisesti monet naiset ovat oppineet ajattelemaan "himarunkkareista" negatiivisia ja likaisia asioita??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmettelijä245 kirjoitti:

kun mies tyydyttää itseään kädellä usein minun nähdessäni sen? Sängyssä, suihkussa... Toiveena ilmeisesti minunkin kiihottumiseni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu