Miljoonia amerikkalaisia kuolee iskussa

näin Pat Robertson, tunnettu rebiblikaani kertoi itse jumalan hänelle sanoneen. Presidentti bushan sai myös viestin jumalalta hyökätä irakiin ja näinhän tapahtuikin joten jumalan viestit rebiblikaaneille lienee otettava vakavasti.

"Ydinasehyökkäys amerikkaan vuonna 2007":

http://www.youtube.com/watch?v=mx_eLVo0_qE
5321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

lentoliikenne loppuu koko maapallolta ja sillat lahoaa.

Äänestä

kuolee pizzan ja ranskalaisten aiheuttamiin läskeihinsä vuonna 2007.se ainakin on varmaa että kymmeniä tuhansia .Ei siitä al qaidaa voi syyttää.

Äänestä

Profetioita on lausuttu tuhka tiheään Amerikassa aiemminkin. Ja tänä vuonna erityisesti.

Mutta Kaikkivaltias ilmaisee tahtonsa valittujensa kautta. Ja heidät taas tunnistaa toteutuneista lupauksista.

Saanks´ mä jo kertoo seuraavan jymy jutun. Kun Sälli Niinistökin vielä epäilee, mun ennustusta että Alpo Rusi jää kiinni valheesta, ja oikeus toteaan vakoojaksi. Tänhän mä kerroin jo toista viikkoo sitten. SALUT

Äänestä

Silloin neuvostoliitossa oli ydinasesalkkuja, katos 200 kpl v.1990 luvulla. Muistatteko te Aleksander Lebedin? se oli joku kenraali, se sanoi siitä! muistaakseni hän kuoli kopterionnettomuudessa.

En olisi yllättänyt jos joku pieni ydinase räjähtää USA:n suurkaupungissa tänään. Toivottavasti ei tapahdu :((

Äänestä

Kommentoi aloitusta


v. 2007 kirjoitti:

näin Pat Robertson, tunnettu rebiblikaani kertoi itse jumalan hänelle sanoneen. Presidentti bushan sai myös viestin jumalalta hyökätä irakiin ja näinhän tapahtuikin joten jumalan viestit rebiblikaaneille lienee otettava vakavasti.

"Ydinasehyökkäys amerikkaan vuonna 2007":

http://www.youtube.com/watch?v=mx_eLVo0_qE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu