vince mayfield

Auttaako jumala nukahtamisvaikeuksissa
kun uni ei tule?
5490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ennen kuin liityijn MAP kirkkoon minulla oli uniongelmia... ne hävisivät sen myötä kun opin tuntemaan evankeliumia.

Äänestä
  • eli mitä teit?

    Äänestä


Vince keneltä kysyt? Nimeni on Esa-Matti. :-)

Lue Mormonin kirjasta 2 Nefi 12-14, kyllä Nukkumatti tulee varmasti.

V.Mayfield

Äänestä
  • Itse asiassa melko samantekevää mitä kohtaa Mormonin kirjasta kuet. On se niin nukuttava kirja...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uniongelmainen kirjoitti:

Auttaako jumala nukahtamisvaikeuksissa
kun uni ei tule?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu