Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Käytetyt pikkarit

Hei,

Etsin miestä, jota kiihottaa käytetyt pikkuhousut. Voin masturboida niihin ja lähettää haisteltavaksi ja maisteltavaksi. Ota yhteyttä!

[email protected]
3788
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

... vetämään sinua dunkkuun, kusipää mieshuijari ja spämmeri.

Äänestä

Haluaisin karatetytön hikisissä haaroissa hankautuneet stringit kaikilla mausteilla.

Äänestä

Heippa !

Nyt nimeni on tällä kertaa nättinainen86, aiemmin sexypantygirl, aiemmin, Ihana Lima, aiemmin ketä kiinnostaa? ja edellisellä viikolla olin tavallinen Veera,viimeviikolla olin i-hanaa, ja edellisellä viikolla olin Mims tai niifl, jokunen päivä sitten olin jotakin muuta, mutta nimeäni muutan sen tietysti viikottain, jotta voin teitä paremmin päästä huijaamaan !

Ei ole ensimmäinen kerta, kun opiskelijakundit Otaniemestä Espoosta tai muualta ammattiopistosta tekee nettisivut ja esiintyy naisena tai opiskelijatyttöryhmänä !!

Ja te hölmöt miehet luulette ostavanne naiselta tuoksuvia pikkuhousuja. Mepä ostamme ne Anttilasta ja Tarjoustalosta tai halpahalleista, pyöräytämme ne kusisessa lavuaarissa ja sitten pakkaamme täällä "käytettyinä" minigrip -pussiin ja lähetämme opiskelijatyttöinä tai naisena sinulle. Saat aivan aidot nuoren kaunisvartaloisen 25 vuotiaan "kauniin nuoren naisen" (lue 18-25 v opiskelijapoika), kuten edellä kerron. Olen M (lue XL) kokoinen,muodokas(lue susiruma) pitkähiuksinen (lue pävikalju)brunette(lue tummahko ukko.) Eli jos haluat tulla petetyksi, vastaa tänään: [email protected], aiemmin [email protected], aiemmin [email protected] aiemmin, [email protected], aiemmin [email protected], aiemmin, [email protected], aiemmin, [email protected], aiemmin [email protected] nyt ja viikko pari sitten [email protected], muutoin aiemmilla viikoilla: [email protected] ja viimeviikolla vastasit: [email protected] ja pääset rahoistasi eroon saaden kusessa pyöritettyjä pikkuhousuja tai miesten käyttämiä sukkia yms poikaporukalta...

Ja aina rehti ja rehellinen, eli ostamaan vaan
ja vastaamaan nettisivujen kautta joissa on helpompi huijata entisestäänkin (tai www.krp.fi, jonne voi ilmoittaa petosrikoksista netissä.)


LUULETTEKO, ETTÄ JOKU TAI JOTKUT OPISKELIJATYTÖT TAI FIKSUT NAISET OIKEASTI LÄHTISIVÄT TUOLLAISEEN ALA-ARVOISEEN HOMMAAN NETIN KAUTTA - EI VARMASTI !!!

SIIS NUORET OPISKELIJAKUNDIT JÄRJESTÄVÄT SINULLE SITÄ MITÄ ODOTAT MIELIKUVITUKSESSASI - TOSIN MIESTEN VALMISTAMANA JA KÄYTTÄMÄNÄ !!!

TILAA IHMEESSÄ !!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nättinainen86 kirjoitti:

Hei,

Etsin miestä, jota kiihottaa käytetyt pikkuhousut. Voin masturboida niihin ja lähettää haisteltavaksi ja maisteltavaksi. Ota yhteyttä!

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu