TERRARAHOITUS KUSETTAA

myönsivät ensin lainan ja sitten lähetti viestin, ettei myönnäkään. meni taas tekstiviestejä turhaan terran kassaan
32177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tietää.

Äänestä

kerran niin ja soitin sinne niin selvisi että liittymässäni oli myös tyttöystäväni nimi joten eivät sen takia myönnä. Kyllä mä ainakin ymmärsin mistä on kyse kun lainaehdoissa lukee että puhelinnumero pitää olla omissa nimissä.

Äänestä
  • mutta ei sitä vähää tarvitse täällä kertoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ååkestoore kirjoitti:

myönsivät ensin lainan ja sitten lähetti viestin, ettei myönnäkään. meni taas tekstiviestejä turhaan terran kassaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu