Arvon miehet, kertokaahan minulle, millainen peppu naisella on kaikista paras? Minkä muotoinen, minkä kokoinen? Pitääkö olla paljon mistä ottaa kiinni, XL kokoa, vai kelpaako pienempi XS peppu miehille?
Minkäkokoinen peppu?
TikkariLikka
207622
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Koska tykkään hoikista naisista muutenkin, niin kyllä tyttömäinen pikkupeppu on kaikista paras. Persefriikkinä toki kelpuutan muunkinlaiset. :)
Tuo nyt on ilman muuta makuasia. Itse olen 33-vuotias mies ja pidän eniten täyteläisistä pepuista. Mieluummin siis isosta kuin pienestä, mutta saisi olla kiinteähkö kuitenkin. Lantion muoto on myös minulle tärkeä, naisella saisi olla vyötärö.
Mielipiteitä on varmasti muitakin, monet miehethän hakevat naiselta suorastaan poikamaisen pientä peppua.
Sen verran pitää olla kokoa et se on peppu eikä vaan kohta johon jalat loppuu ja selkä alkaa. Mut ei se saa olla mikään valtavakaan :( Sellanen sopivan naisellinen, pehmeä, ei mikään miehekäs lihaspeppu...
Olipa selkee :)
Onko pieni peppu automaattisesti miesten mielestä poikamainen?
En tiedä, mitä sillä "poikamaisuudella" ajetaan takaa... Ei mulla ainakaan pojat tulee koskaan mieleen seksikästä pikkupeppua katsellessa :D. Eiköhän tyttömäinen ole osuvampi nimitys.
Höh! No ei tietenkään ole. Ja se miten omistaja kantaa sitä tekee vaikutuksen.
Tsore, tää saattaa kuulostaa vähän nuoleskelulta...:p, kert tiiän millanen pylly sul on.
Mut mun mieleinen peppu on ihan mini-skidi ja kiinteä pieni pylly, mielellään farkuis, hipstereissä,...tai mitä välii, hyvä peppu näyttää hyvältä ihan missä vaan...varsinki paljaana ja ihan pystyssä ;)
Mut sähän oot Nuoleskelija ;) Ja helkkarin hyvä..
hoikka uuma,keinahteleva,herkullinen,nuoltava,pyllistäessä piirakka somasti halkeaa...hmmmmmm!;)
... sellainen,johon sormet uppoaa. Kiinteydestä viis: pehmeä on hyvä.
Kokoa saisi todellakin olla sellaisen XL:n verran. Pyöreä ehdottomasti. Isokin on ruma jos on muodoton. Pienehkö taas saattaa olla ihan ok jos on pyöreä, muttei missään tapauksessa loistava. Serena Williams, siinä loistava alku.
eli semmonen ulkoneva räystäsperse, joka erottuu selkeesti sivulta katottuna. pyöreä, KIINTEÄ. koolla ei kovinkaan paljon väliä. toki kohtuus kaikessa ja isohko mielummin ku pieni. lattaperseitä en sulata! :D
Sinun peppusi on varmasti se täydellinen peppu, oli se sitten minkä kokoinen hyvänsä. Mitä olen juttujasi lukenut täältä, olet täydellinen nainen.
L/XL-kokoinen, mukavan mallinen lantio, sanottaisiinko "takapilluinen" jos saa käyttää näin arkikielistä ilmaisua :)
Meteorologi A.Borgströmillä on maukas se.
Keskikoko on hyvä
oikeastaan pepun fyysisellä koolla ei niin väliä
xs-l, mut sen rakenteella on
kovasti ovat kehuneet sun peppua. eli kuulema aika pienen omaat?
mutta kun laitat narustringit, niin näkyykö naru?
silloin kun peppu on pieni,mut naru ei näy, niin sytyn kyl
pakaroissa tulee olla niinkun pulleutta ulospäin, ei niinkään leveyttä.
tuollain pakara on pullea ja todennäköisesti naru ei näy.
luikkupepusta naru näkyy vaik olis vähän muodokkaampikin
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä - http://2422333.com/H/U1mL 👈
xs kiva mutta lihaisa m-koko on kaunis jos nainen muuten sopusuhtainen ei saa olla mikään amerikan pilalle pumpattu luonnollinen kaunista
uima-rannoilla voi ihailla niin monen laisia ei osaa eritellä riippuu muusta kropasta