ennuste

muuttaneet
Kirjoittanut: ovat. 15.9.2007 klo 13.17

   
   Huomaatko?
Armi ja Teuvo on muuttaneet stratekiaansa, huutelevat puskasta.
2143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tais loppua. Teukka pantu puskaan.

Äänestä
  • Varmaan tarkoitit että pantu putkaan. Sinnehän kaikki häiriköt kuuluvat. Tai sitten suljetulle osastolle. Ehkä siellä ei ole tietokoneenkäyttöoikeutta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joka toteutui kirjoitti:

muuttaneet
Kirjoittanut: ovat. 15.9.2007 klo 13.17

   
   Huomaatko?
Armi ja Teuvo on muuttaneet stratekiaansa, huutelevat puskasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu