olla sukupuolielämää vai joutuvatko he tekemään sen salaa?
saako
8
399
Vastaukset
- tyhmä kysymys
Älykkyysosamääräsi ei varmaankaan ylitä kengännumeroasi.
Rabbit ovat useimmiten naimisissa olevia miehiä, joten jos sinulla on mahdollisesti kenties olemassa jopa jonkunlainen käsitys siitä, mitä aviopuolisoiden yhteiselämä voisi toisinaan sisältää, niin voit päätellä sitä jotakin. Jos et pysty päättelemään, niin anna olla ja nuku vaan...
- ja hahhah-haa,
olet varmaan nähnyt Israelinmatkallasi pyykkinarulla kuivumassa olevia tsit-tsittejä, vai mitä nuo tupsuliinat ovatkaan...jotkut luulevat niitä lakanoiksi, joiden keskellä on reikä, ja sekös pistää mielikuvituksen laukkaamaan.
Juutalaisuus on seksuaalisuus- ja lisääntymis- ja maantäyttämismyönteinen oppi, vai mitä? - Lapislazuli
on juutalaisia,joilla pappeus kulkee suvussa.Mutta aina on syntynyt ja syntyy Pyhiä miehiä,joilla ei ole muuta kuin kutsumus palvella Herraa.Voisitko kuvitella että nämä harvinaiset Jumalan palvelijat haluaisivat perustaa perheen?Ja,ystävä rakas:Ei tässä maailmassa voi tehdä mitään salaa.Tarkoitan hengellisessä,puhtaassa elämässä.Kyllä meidät kaikki Jumala tuntee.
- mistäs ne
sinun "pyhät" miehesi sitten tulevat? Tupsahtaako ne jostain vaan paikalle ja sanovat, nyt minä tulin. Jos saa olla utelias, oletko jonkinasteisella sairauseläkkeelä?
- rabbit
käyttää alushousuja? Jos käyttävät, niin miksi?
- Raamatun kukija
olla noin typerä.Kun on kyse uskosta,on kyse vakavasta asiasta.Voihan sin ultakin kysyä,että käytkö saunassa vaatteet päällä.
- tarkoitushan
Raamatun kukija kirjoitti:
olla noin typerä.Kun on kyse uskosta,on kyse vakavasta asiasta.Voihan sin ultakin kysyä,että käytkö saunassa vaatteet päällä.
oli ainoastaan osoittaa kuinka synkkämielistä ja yksinkertaista väkeä tällä palstalla pyörii. Hyvin näytti toimivan. Heh.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.9010265Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli662885Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä202336- 1582079
Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️222037Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1381971- 521856
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?311843- 1031522
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411296