Se hispaanoakka kyörää tiinehtyneen kiinanplikan lasarettiin ja pötsistä leikataan ulos kaksoiset. Toinen niistä on mustaihoinen ja toinen vinkuinkkari. Tämän johdosta hispano pimahtaa ja kyyditetään lasarettiin jäähylle.
Se lapsiperheen äitee tappaa ja paloittelee miehensä au-lapsen äidin (vai pitäisikö sanoa "äidin", sen verran karmea lapsellinen ämmä sekin lehmä) ja kukaan ei takuulla sure. Syyllisyys kuitenkin nakertaa äiteetä ja hänet kyyditetään lasarettiin jäähylle.
Se riutunut akka yrittää raiskata teholla kalmona makaavan Mikkelin jotta saisi tälle lapsen. Hoitajat repivät irti ja hänet kyyditetään lasarettiin jäähylle.
Se punapää kireä panta nuttura päässä leikkauttaa itsensä mieheksi uuden miehensä vaatimuksesta ja viettää pari vuotta lattialla nuollen likatahroja, mies vahtii ruoska kädessä vieressä. Sitten kun tämä touhu ei heitä enää kiihota tarpeeksi ja äijän ex-vaimo löytyy muumioituneena nurmen alta toimittaa punapää miehensä manan maille ajelemalla ruohonleikkuukoneella miehen paskaksi; sitten hän sekoaa ja hänet kyyditetään lasarettiin jäähylle.
Muista ei ole niin väliksi ja toivottavasti kaikki rasittavat pennut ja näsäviisaat teinit saavat kaikki leinin ja aidsin ja päätyvät krematorioon!
PASKA SARJA. :(
BROILER
Naku Vankka
1
460
Vastaukset
- ....
...katon kyllä sarjaa, mutta aika hauska tämä juonipaljastus!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1322973- 71376
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2201316Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701181- 441140
- 371011
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381001Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133957- 47944
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.36877