Missä Houru ? Jäikö se kiinni ? Muistelen, että se sillon kun karkas, lähti ajelemaan polkupyörällä ?
Missä Houru ?
jäikö kiinni ?
4
1342
Vastaukset
- Ei ole jäänyt vielä
Siellä se houru polkee pyörällään. Häneen palataan myöhemmin kakkoskaudella pitempäänkin ja silloin selviää mitä tyypille tapahtuu.
- hullu245
hourujää kiinni mut tapaa ittensä hyppää savupiipusta alas mahallee
- etkö osaa
lukea? Ei kysytty miten hourulle käy vaan missä houru on ja kysyjä varmaan sen takia kysyy kun katsoo maikkarilta ja alku jaksoissa kyseistä henkilöä ei ole näkynyt.
- Houru is best
Houru oli paras syy sille, miksi katsoin Pakoa. Se ohjelma ei ole enää niin hauska, kun Houru ei ole enää mukana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1552904Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2822581Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.581718Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e371609Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?381520- 1221246
- 1081173
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee141124Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041063Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.3371018