no niin, ehdotuksia kehään perusteluineen.
Uskon :D että tämä kuukausi on hihhulisadoltaan huomattavasti parempi kuin edellinen, jolloin ensimmäinen palkinto jäi jakamatta.
Uskon :D että tämä kuukausi on hihhulisadoltaan huomattavasti parempi kuin edellinen, jolloin ensimmäinen palkinto jäi jakamatta.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hän tulee saamaan kenties piakoin tulevaisuudessa 10.000 sensuroidun viestin. Harvoissa ovat ne hihhulit, jotka yltävät moiseen suoritukseen. Sitä voi vain ja ainoastaan tavallinen maailmantallaaja hiljentyä moisen (")ihmeen(") edessä!
Olisin äänestänyt jotakuta toista, mutta en ole perehtynyt lähiaikojen uusimpaan palstan lähetyssaarnaaja antiin.
Saako itseään ehdottaa? Kyllä minä olen ainakin ollut melkoisen aktiivinen ja reipas... :D Vink vink vink...
Ehdottomasti ojentaisin pystin wayofcrossille.
Enkä kehtaa perustella, kun sen verta roisisti ilmaisin jo muualla hänen "lahjoistaan"..Menee jo liian härskiksi :D
härskiys palkitaan niin olet voittanut "venytyskisan" 10-0 ja härskimmän jutun samalla, ja nyt ei ole kotiinpäin vetämistä ollenkaan.
runks runks vaan, toivotaan että olet onnistunut venytyksessäsi, että saat vihdoin "synnytettyä",mutta toivottavasti ei osoittadu vain ruiskupaskaksi kuten aikaisemmat.
Eksie parempaan pysty? :D
ollut joku äänestys?
Toivottavasti sä et ole kovasti olevinas uskossa, kun pidät tuollaista rienaavaa häiriköintiä täällä jatkuvasti. Ja olipa niin tai näin, niin pientä rajaa...! Ei toi ole hauskaa, eikä mitään huumoria millään tasolla. Parempi olisi sinulle että säästäisit vain sitä näppäimistöäsi.
Apostoli_tsötsöö on ehdottomasti otettava huomioon. Helpompi on kamelin päästä taivaaseen kuin tämän aasin.
melko vaisuja nämä vieläkin ovat. Kunnon hiihaahoohiheltäjää ei ole palstalla näkynyt aikoihin kuin satunnaisesti. Wayofcross liipoo likeltä, tosin en aina ole varma, voiko kukaan oikeasti olla asioista sitä mieltä, mitä hän on.
Sherwoodin julistaja taas on yksinkertaisesti tylsä. Viihdearvohan tässä ilman muuta ratkaisee, joten kai on päädyttävä Wayofcrossiin, mikä toisaalta kertoo omaa kieltään palstan vakiohiheltäjistä. Harmaata sakkia.
Vakavastiotettavia ehdokkaita olisi huomattavasti enemmän, jos äänestäisi myös näitä lahkolais- yms humppapalstojen raamatuilla päähän hakattuja. Niistä irtoaa toisinaan uskomattomat määrät tahatonta huumoria. Nimiä vain on ihan liikaa lueteltavaksi.
:pp. on maanisessa vaiheessa jälleen.
Hän on kunnostautunut jo pitkään löytämällä viholliset ateista ja harvat ystävänsä uskovaisista.
Jos meillä olisi enemmän hänenlaisiaan ystäviä, mihin tarvitsisimme vihollisia?