Hei sinä joka lupasit syödä

jos Winclub on vielä tällä viikolla pystyssä. Missä sinä sen teet?
3530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ainoa vain ainoa kysymys on että mitä sinä olet valmis tekemään oman menestymisen hyväksi ihan oikeasti? Kaikilla muilla on oma elämä ja omat tarpeet. Niiden arvioiminen ei ole sinun tehtävä.

Äänestä

aina lupauksensa.

Äänestä

Ehtona oli myös se, että syön PASHAA hatullisen jos rahat pashan ostoon ovat WC:stä kotiutettua, 27. päivän jälkeen..
Eipä vielä ole kaveria näkynyt..joka tarjois..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hatullisen paskaa kirjoitti:

jos Winclub on vielä tällä viikolla pystyssä. Missä sinä sen teet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu