NOOH.....EI 200E KUUSSA MILJONÄÄRIÄ TEE,MUTTA PIRISTÄÄ KUMMASTI KUITENKIN!!!!!!!!!!
Internet on täynnä erilaisia tapoja tienata. Tiesitkö, että voit tienata rahaa internetyhteydelläsi, klikkailemalla linkkejä?
Olen koonnut tähän listan parhaista PTC(paid to click)-sivuista. Jos rekisteröidyt näistä jokaiseen, saat jopa 200 euroa kuussa. Sinun täytyy vain klikkailla linkkejä joka päivä....itsellä menee siihen about20-30min/päivä.... Mitä sivuja itse käytät? Tänne saa laittaa ehdotuksia, jos sinä tiedät hyviä sivuja. Jos rekisteröidytte linkeistä tulette minun referaalikseni, mutta joudutte pakosti jonkun referaaliksi, minun tai jonkun muun.
ja minulta saa kysyä neuvoja sun muuta....neuvon kyllä mielelläni...senkin takia että hyödyn itse että muutkin osaa...;)
mutta olen minäkin ollut aloittelija....kuukausi sitten!
Rahan saa siirrettyä PayPal tai E-Gold tilille, josta sen voi siirtää omalle tililleen. Eli jompaan kumpaan noista pitää tehdä accountti. Itse käytän PayPal accounttia,jonka luominen$ ihan vaan netissä on helppoa ja luotettavaa,eikä sen luominen maksa mitään.
tämä on sivujen parhaimmistoa!!!!liity ehdottomasti!!!!!!!
>>>>>>>>>>>trafficbux
HALUATKO OLLA
3
1107
Vastaukset
- kyssäritosta
Miten luotettava on tuo paypal? näyttäs tulevan rahat dollareina, miten vaikuttaa summaan kun sen muuttaa euroiksi?
Toiseksi, miten paljon näillä on "luvallista" ansaita ennenkuin verottaja vainuaa? Elämmehän sentään Suomessa. Sait minut kokeilemaan tätä, ja huomasin noita sivuja selatessani, että monet tarjoavat oikeasti huikeita summia. Miten lie niiden laillisuus...- googlatkin tietoja
paypalista niin huomaat että harva valittaa.se on luotettava ja turvallinen kyllä.
ja ne rahat näkyy paypalilla sekä euroina että dollareina ja tietystihän jos ne siirtää omalle pankkitilille sieltä tai maksaa netis paypalin kautta vaikka jotain ostoksia niin kuitenkaan paypalin kautta ei kukaan pääse käsiksi suuriin summiin sillä ns.oikealla pankkitilillä.siks jotkut tekee niin että siirtää pienemmän summan paypalille ja sitten maksaa netissä sillä.varmuuden vuoksi.
ja tarkkaa tietoa en muista mikä oli dollari eurona...mut ei huonompi esim....1dollari oli yli euron..olisko ollu 1,5e....en muista nyt...
en usko että kovin äkkiä niin suuria tienaa että verotettais....mutta kyllähän homma laillista on kuitenkin yleisesti.ja kyllä sivuilla sanotaan jos verotajalle pitää ilmoittaa.
- Memb
Osa kopioitu suoraan alkuperäisestä topicistani.
En suosittele liittymään näistä linkeistä.
Alkuperäinen topic:
http://forum.travian.fi/viewtopic.php?t=12487
-Memb
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l3652554Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata602064Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.1111722- 1091425
- 761411
Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f1861405- 281384
- 801277
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva191253Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois401106