Moka käsikir-

Miten muka komea blaybou ihastuisi sallanlaiseen läskiin vaikka kauniita ja hoikkia gimmoja pyörii ympärillä kiusaksi asti???
8847
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

yhtä paksuja itse kun salla

Äänestä

Koska todellisuudessakkin usein käy niin. Hoikkuus ei tee ihmisestä yhtään parempaa tai viisampaa. Pyöreä tyttö voi olla paljon mukavampi kuin anorektikko. Salla on sitäpaitsi kaunis.
Blavbou kirjoitetaan muuten blayboy.

Äänestä
  • blayboyn?? Nuija, jos yrittää olla näppärä, pitää myös sitten osata itse kirjoittaa oikein.

    Äänestä

elämässä täysin mahdollista, koska kundi, jonka ympärillä naiset pyörii haluaa kenties keskustella ja vaikka muutakin oikealta ja aidolta naiselta. Kyllä varmaan salla on jotakin muuta, kuin nuo kikattavat anorektikko bimbot. Hyvä näin.

Äänestä

Kuka on blaybou? :D Jos meinaat playboyta, niin en siltikään tiedä kuka se sellainen on. Ja komea? What? Jarkosta jos on sinun tapauksessasi kysymys, niin hyi kamala. Jarkko on aivan hirveän näköinen ja vanha ukko. Mutta ihmettelen kyllä suuresti, miten kukaan maailmassa voisi ihastua sallan kaltaiseen rumilukseen. Mutta en kyllä myöskään tajua, miten joku voisi ihastua jarkon näköiseen oksennukseen.

Äänestä

Salla ei todellakaan ole mikään läski, vaan muodokas ja kaunis nainen. On erittäin tyhmää arvostella ihmisiä ulkonäön perusteella. Kyllä minä ainakin ottaisin Sallan kaltaisen naisen.

Äänestä
  • Salla on erittäin kaunis. Katsokaas Sallan kaunista hymyä ja kauniita silmiä, sellaisia ei monella tytöllä ole.

    Äänestä

  • silmät ja hymy kirjoitti:

    Salla on erittäin kaunis. Katsokaas Sallan kaunista hymyä ja kauniita silmiä, sellaisia ei monella tytöllä ole.

    Salla on kaunis nainen muotoineen:)
    Ymmärrän toki kritiikin. Onhan suurin osa palstalle kirjoittajista teinejä, jotka ovat siinä iässä, että kauneus käsite on aika eri, kuin meillä aikuisilla:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joittajilla!!!! kirjoitti:

Miten muka komea blaybou ihastuisi sallanlaiseen läskiin vaikka kauniita ja hoikkia gimmoja pyörii ympärillä kiusaksi asti???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu