Haluan varoittaa Vetoguru-nimisestä "vihjeitään" kauppaavasta yrityksestä. Homman takana ovat samat ammattivedon teinipojat. Yrittävät saada kaljarahat tällä tavoin.
ÄLKÄÄ VAAN SORTUKO OSTAMAAN HEILTÄ VIHJEITÄ!
ÄLKÄÄ VAAN SORTUKO OSTAMAAN HEILTÄ VIHJEITÄ!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jos Vetogurun vihjepalvelu on ollut vuodesta 1999 lähtien toiminnassa,ovatko nämä mainitsemasi teinipojat aloittaneet kenties vihjaamisen lastentarhassa? ..on siinäkin kommentti,peli on peliä ja kaikkien vihjepalveluiden työ ei varmasti ole helppoa vaan sitovaa työskentelyä tiiviillä seurannalla! Tsemppiä vaan kaikille pelaajille kuin myös vihjeiden tekijöille!
mun mielestä aika rohkeaa kirjoitella moista hölynpölyä yleisille palstoille,että teinipojat kaljarahan tarpeessa.Jos väitteenne kohde näkee kirjoituksesi ja haluaa sinut edesvastuuseen asiattomuuksistasi,olet heikoilla.Muutenkin asiallisuutta enemmän palstoille,jos joku saa hyvin vedot kiinni,toinen on heti haukkumassa,vain ja ainoastaan siksi että omat pelit ovat menneet pieleen ja sitähän ei tietenkään ääneen sanota.
Molemmat hehkuttaa täällä kun on oma lehmä ojassa eli Vetogurussa. Täyttä paskaa on sen paikan vihjeet se on jo todettu monelta taholta. Paremmin saa oikein arvaamalla ja se on ilmasta.
hyvin saat arvailla,jos meinaat vetogurun palautukset niitten nettivedoissa päihittää,mitä niiden palautukset on kesäkuusta alkaen olleet,sen verran minäkin niitä seurailen,vaikkakin pelaan kyllä omien ajatusteni mukaan.