maistui suolaiselta, johtuikohan siitä, että se valoui tyttöni pimpistä ?
maistoin tänään
oma spermaani
98225
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tyttösi rauhaan, ja hakeudu hoitoon, sittenkin vilkkaasti, kuin olisit jo hys hys.
hän tarkoitti ehkä tyttöystävää kuitenkin?
ja kyllähän sperma maistuu suolaiselta, vaikka ihan peniksestäkin nuoltuna.. ;) makua siinä on paljon enemmän kuin emätineritteessä, joka ehkä taas maistuu enemmän "nihkeälle"..
sillä sperma maistuu suolaiselta...vaikka suoraan omasta vehkeestäsi sen imisit....:-D
Onko ihme, jos monet naiset eivät halua niellä sitä...ja toiset hehkuttelevat, kuinka ihanaa se on, ja kattia kanssa....ehkä ovat niin pornofilmien aivopesemät, että pitää esittää samaa kuin maksulliset pornotähdet.
Onhan se vähän suolaista, muttei ole tähän mennessä pahalta maistunut. Ei tietenkään mikään gourmet-makuelämys, mutta tarpeeksi hyvää että itse aktista voi tykätä paljonkin.
mutta kyllä minä mieluusti sen nielen. Kovin on neutraali maku miusta, joten mikäs siinä.
eroja!Ainakin minä olen huomannut..exäni sperma maistui ja haisi jotenkin imelältä..siksi sen nieleminenkään ei oikein ispannut..nykyisen urokseni laukeaminen suuhun ensin epäilytti kun kokemus ei ole ollut minulla mikään mieleinen,mutta huomasin ettei se maistunutkaan pahalta ;)hauskaa oli..hehehe
on muuten eroja. Oon kyllä maistanu karseenkin makuista spermaa, mutta nykyisen oma maistuu melkeinpä hyvältä. Ei ala yököttämään yhtään, tosi miedon makuinen. Tupakointikin kuulemma vaikuttaa makuun, nykyiseni ei polta.
Ootko kokeillu esim. tomusokeria tai siirappia laittaa siskosi pimppiin ennen kun käytte hommiin? Sitten ku otat kalun ulos niin se on hyvän makuista ja sperma myös maistuu kiivaalle sitten!
Käy imemässä koko rappusi isäntien pussit tyhjiksi ─ saat hyvän makuvertailun. Kannattaa kokeilla! Ja sellasta vielä vaan että kyllä se oman sperman syöminen on sama kun sukurutsais ittensä kanssa, hyi olkoon! ¦) Vitsi vitsi.