Villikuhtori

...niskaperse otteella Sisun palstalta pellolle ja itkee nyt täällä maailmantuskaansa.Syitä tähän voi jokainen arvailla. Säälittävä tumputtaja suoraan Niuvan antenniosastolta!
3245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sepukka oli jo mennä maata kiertävälle radalle, mutta törmäsi onnekseen karjalan mäntyyn :)

Äänestä

Suomen Sisun suurin saavutus tähän mennessä...

Äänestä
  • Niin Villikuhtori kuin Sisun teekerhokin saavat piankin tuntea suomalaisen miehen voiman.Patukkaa tulee niin että tuntuu. Kevätkynnöt lähestyvät ja tuikeakatseiset miehet valtaavat ensin kadut ja sitten salongit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


heitettiin kirjoitti:

...niskaperse otteella Sisun palstalta pellolle ja itkee nyt täällä maailmantuskaansa.Syitä tähän voi jokainen arvailla. Säälittävä tumputtaja suoraan Niuvan antenniosastolta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu