Olen varmaan maailmassa ainoa joka ei ole kokenut ensisuudelmaa. Olen jo 17. Kukaan ei vaan ole kiinnostunut musta enkä yhtään ihmettele, olen niin ällöttävä. Olisiko tässä maailmassa minullekin yksi ihminen joka edes pikkuisen voisi tykätä musta? Jeesus on.
miksi minä?
Ensisuudelma kokematta
1
411
Vastaukset
- anza86
Minäkin sain ensisuudelmani 21 vuotiaana, ja olin vielä kännissä aika tavalla. Käsittääkseni aika moni saa fyysistä kontaktia vastakkaiseen sukupuoleen vasta aikuisiällä. Ja turha tuollaisen asian vuoksi on epätoivoon heittäytyä. Se tulee sitten kun se tulee, jos on tullakseeen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663372Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433167Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1222668- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä861477- 391320
- 821189