onko joku saanut joustoluotosta rahaa kun hakemus on lähetetty 11.9. postiin. tili op.
joustoluotto
jlt
104804
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mene op:n nettipankkiin ja täytä hakemus. rahat saa tilille heti alta 10sekunnin. max laina on 8500€
Joo just. Hain tota op-lainaa ja tuli ilmoitus, et saat parinpäivän kuluttua päätöksen. Sen jälkeen soitteli ja kerto et oli soittanu mun pomolle. Arvatkaa hävettikö ku pomo kiitteli mua ylimääräisistä paperitöistä. Siis v''tu en kyl ikinä hae vastaavia paskalainoja.
joustolainaa? Minä lähetin tasan neljä viikkoa sitten hakemuksen liitteineen, mutta rahoja ei ole kuulunut. soitin sinne, eivätkä osanneet sanoa milloin rahat tulevat, oli kyllä tullut hakemus perille. aika vittumaista odottaa, ensi viikolla tulee jo viisi viikkoa odottelua täyteen, ja miten musta tuntuu, ettei se vielä silloinkaan tule... että odottele vielä sellaiset pari kolme viikkoa.
sain joustolainan sittenkin samana päivänä, eli 5. päivä mutta illalla. eli tasan neljä viikkoa kesti rahojen tulla.
ja ei
että 200-300 hakemusta tule päittäin.
collector laina??
mutta kummastakin voi olla lainaa yhtäaikaa. ja tuossahan lainassa voi maksa vaan korot ekan vuoden,
11.9. lähetetty tuli 10.10.
Juu..pakko oli ottaa pari sataa joustoluottoo ku tili ei kerrenny tulla ja vuokrakin pitää maksaa nii rahat oli kyllä mulla samantien tilillä!!Että sillee täällä!!!Enpä tiedä sitten isommista summista ja eiköhän nuo luottotiedot tarkisteta..