Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vain 10 senttiä mahtuu

Ihan mielenkiinnosta dildon kanssa mittasin. Dildolla oli mittaa 17 senttiä ja ympärysmitta 13 senttiä. Vain 10 senttiä mahtui sisään, eikä yhtään enempää. Mitä siis tekee ylipitkillä kulleilla? Paksultakin tuntuu, että pienemmälläkin pärjäisi...ikää 35 enkä ole synnyttänyt.
51540
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sehän on kokonaan sinun oma ongelmasi. Käy hyvä nainen lääkärissä, voivat vaikka aluttaa sinua.

Äänestä
  • Enkä mä edes tienny että mulla on joku ongelma?
    Kerropa mullekin mikä ongelma mulla on...;)

    Äänestä

  • Mitä se tarkoittaa? kirjoitti:

    Enkä mä edes tienny että mulla on joku ongelma?
    Kerropa mullekin mikä ongelma mulla on...;)

    Ei taida maksaa vaivaa yrittää keskustella. Mutta noin muuten tälläkin palstalla on kiinnostavaa käväistä aika ajoin, kun vain yhtään ymmärtäisi mistä tämä raivokas kapineen kokoon keskittyminen kertoo. Ja sen vaiheilla leijuva todella aivan määrätön ahistus. Se on peräti kiinnostavaa psykologiselta kannalta. Miten ihmeessä eivät keksi mitään kiinnostavampaa aihetta, tekemistä? En minä tiedä mitä naiset yleisimmin todella kokevat ko. asiassa, mutta olisi aika vainoharhaista olettaa, että esim. yllä oleva nainen kokisi tarvetta nk. valehdella puhuessaan omakohtaisista tunnoistaan asian suhteen. Ja silti asia on ilmeisesti ihan kestämätön - tämä naisen paikka todella ilmeisesti on yhä jonkinlainen myyttinen olio, jonka kirjoittajan äärimmäisen arkinen toteamus tuo kiusallisen "normaaliksi" :-)

    Äänestä

..nähnytkään. Vai 10 senttiä =)) Pienimunainen mies koittaa uskotella itselleen satuja. Mulla on siinä 18-19 senttinen ja uppoaa naiseen kuin naiseen pussinrajaa myöden. Voit tarkistaa asian pornofilmeistä runsaat 20 senttinen menee vielä kokonaan sisään, se paikka kun venyy ihmeesti.

Äänestä
  • tämäkin lapsiparka puhuu, mutta en usko alkavani keskustella tästä asiasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mun värkkiini kirjoitti:

Ihan mielenkiinnosta dildon kanssa mittasin. Dildolla oli mittaa 17 senttiä ja ympärysmitta 13 senttiä. Vain 10 senttiä mahtui sisään, eikä yhtään enempää. Mitä siis tekee ylipitkillä kulleilla? Paksultakin tuntuu, että pienemmälläkin pärjäisi...ikää 35 enkä ole synnyttänyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu