Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pitäiskö olla huolissaan?

Joo eli oon 18vuotias poika ja munani on 15/4, mutta "löpönä" se näyttää kun pikkupojan munalta eli se on pieni, todella pieni..minua hävettää se..mitä ootte mieltä? ja toisekseen toinen kivekseni ei ole viellä laskeutunut..pitäisikö minun olla näistä asioista huolissaan? mitä pitäisi tehdä? missä iässä kivekset yleensä laskeutuu?

Ja tämä on tosi juttu ei mikään vale..enkä ole feikki.
61639
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mulla sama juttu. seisoisa täyttää normaalit mitat, mutta löysänä pieni nysä. mieluummin jään työporukoitten saunaílloistakin pois kun hävettää niin pirusti. pallit kyllä on laskeunu ja ehkä tavallista isommatkin.

Äänestä
  • tohon tepsii se, että pyrit ottamaan rasvaa siitä mahan ja peniksen väliltä. Mullakin oli ennen noin, mutta nyt alkanu kasvaa normaaliks löysänä.

    Äänestä

  • mulla sama homma ku sulla nysä, jos kaverit pyytää saunomaan tai ollaa mökillä ni jätän mielummin saunan välii keksimällä jotain tekosyitä..tykkäänki käydä yksin saunassa..eikä uimahalleissakaan tuu enää käytyä!

    Mikä toi rasva juttu oikee oli?

    Äänestä

Jos kivekset ei laskeudu normaalisti, niin eikö sitä voisi käydä näyttämässä lääkärissä, eikä tarvitsi asiaa pohtia.

Velttona isokin penis voi olla pieni, tähän vaikuttaa lämpötilat yms. seikat. Saattaa olla, että kaverisi ovat kovia tumputtajia, tällöin penis saattaa vähän isommalta näyttää.

No jos olet kerran 18v, niin kannattaisi kokeilla noita venytys ja lypsyhommia. Tuossa vähän alempana *kehitysohjeet - jack -*. Saat hieman pituutta lisää ja velttonakin peli näyttää isommalta.

Veltto pieni penis on muuten yksi syy, miksi ihmiset ajautuu leikkauksiin jne. Juhlakunnossa peli usein sopiva. En kuitenkaan suosittele leikkauksia, riskejä paljon, veitsi leikkaa jänteitä, jotenka peniksen erektiokulma muuttuu! Tämä kannattaa muistaa!

Äänestä

Joskus disco tanssin pyörteissä voi käydä niin, että toinen kiveksesi tippuu alas ja toinen nousee ylös. Samalla peniksesi mittasuhteet kääntyvät ylös alaisin. Eli pituus muuttuu paksuudeksi ja sen jälkeen elämä on yhtä hip hurraata. Tytöt tykkkää kovasti ja elämä hymyilee....

Äänestä

mitä sillä on väliä, miltä se näyttää "löpönä"??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalle kirjoitti:

Joo eli oon 18vuotias poika ja munani on 15/4, mutta "löpönä" se näyttää kun pikkupojan munalta eli se on pieni, todella pieni..minua hävettää se..mitä ootte mieltä? ja toisekseen toinen kivekseni ei ole viellä laskeutunut..pitäisikö minun olla näistä asioista huolissaan? mitä pitäisi tehdä? missä iässä kivekset yleensä laskeutuu?

Ja tämä on tosi juttu ei mikään vale..enkä ole feikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu