rahanne luuserit!!!!!
WinClub
5
1621
Vastaukset
- homo_sapiens
Höpö höpö.
Annetaan poikien (ja tyttöjen) rauhassa yrittää.
Hyvä on bisnes jos sillä rikkaaksi tulee ja tuleehan sillä jos jaksaa istua kaiket päivät tietokoneen ääressä ja tehdä valuuttakauppaa.
Kukin käyttäköön aikansa haluamallaan tavalla.- 66666666666666
Taitaa olla jätkä nimi merkkinsä kaltanen.
- vieläkö listoilla
tiedäthän, ettei ole kyse ollenkaan siitä.
Siis että "istua kaiket päivät tietokoneen ääressä ja tehdä valuuttakauppaa."
Ei, valitettavasti ei ole kyse siitä. - nimi erkki
66666666666666 kirjoitti:
Taitaa olla jätkä nimi merkkinsä kaltanen.
Siis ihminen vai? Nimimerkki kirjoitetaan yhteen.
- WINFON
Minkäs sille voi jos lusikalla on annettu, niin kauhalla on turha vaatia...Tai kannattaa käydä välillä kusella niin paine päässä helpottaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki1414009Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma553434- 2132775
Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest382702Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!
Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem282542Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet haluaisit nähdä juontohommissa?
Katja Ståhl on ollut kuluvalla viikolla sairaalahoidossa. Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet halu482084Tiesitkö? Tuure ja Saana Boelius ovat sisaruksia!
Tiesitkö? Tuure Boelius ja Saana Boelius ovat tänä syksynä kumpainenkin reality-ohjelmissa tv:ssä: Tuure Petollisissa ja371626- 1171590
Vähäkankailla ollut ongelmia vuokra-asunnossa
Aina ne ikävätkin asiat tulevat mediaan. Jasmin ja Marko saaneet edellisestä asunnostaan häädöt ja Jasmin todettu varatt1661562Jos elämäsi ihminen
on osoittanut kiinnostuksensa, niin kannattaa vastata edes jotain vaikka mikä olisi. Toista mahdollisuutta ei välttämätt741271