Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

WinClub

rahanne luuserit!!!!!
51651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Höpö höpö.
Annetaan poikien (ja tyttöjen) rauhassa yrittää.
Hyvä on bisnes jos sillä rikkaaksi tulee ja tuleehan sillä jos jaksaa istua kaiket päivät tietokoneen ääressä ja tehdä valuuttakauppaa.
Kukin käyttäköön aikansa haluamallaan tavalla.

Äänestä
  • Taitaa olla jätkä nimi merkkinsä kaltanen.

    Äänestä

  • tiedäthän, ettei ole kyse ollenkaan siitä.
    Siis että "istua kaiket päivät tietokoneen ääressä ja tehdä valuuttakauppaa."

    Ei, valitettavasti ei ole kyse siitä.

    Äänestä

  • 66666666666666 kirjoitti:

    Taitaa olla jätkä nimi merkkinsä kaltanen.

    Siis ihminen vai? Nimimerkki kirjoitetaan yhteen.

    Äänestä

Minkäs sille voi jos lusikalla on annettu, niin kauhalla on turha vaatia...Tai kannattaa käydä välillä kusella niin paine päässä helpottaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kusettaa kirjoitti:

rahanne luuserit!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu