Onhan tuo http://www.omakuva.org mutta sinne saa vain huonolaatuisia kuvia esille. Nyt on tulossa uusi sivusto jonne voi laittaa HQ-tason kuvia itsestään tai pareista arvosteltavaksi. Sivuston kautta voi myös hakea treffiseuraa ja irc:ailla k18 nimikkeen alla. Miltä kuulostaa?
Vastaukset 5
- Köyhä x
Toihan menee pornobisnes sivuille. Turha maksaa kun ilmaisia on pilvin pimein.
- xxzman
Tuossahan tarjottiin/ehdotettiin parempilaatuista sivustoa ,jossa on paremmat kuvat ja videot ?
Alkup. viestin kirjoittajalle: -ei niitä hyvälaatuisia kuvilla ja videolla varustettuja sivuja ole liikaa .
- juupa joo
Missä ja milloin.
- pornokuva
Toteutusvaiheessa. Palvelu on nimenomaan täysin ilmainen. http://treffit.suomi24.fi/ sivustolta on hieman mallia otettu toteutukseen, tosin parhaita paloja monesta muustakin. Eli HQ-kuvia voi olla paljonkin, niitä voi kommentoida erikseen. Lisäksi profiilisivu, jolle voi lähettää julkisia kommentteja, yksityisviestejä tai chattailla julkisesti/yksityisviestein.
Lajitteluperusteita voi olla useita ja näillä omat ilmoitukset seuranhakupuolella. Eli voit vaikka etsiä jotain kinky-seuraa omalla ilmoituksella ja samaan aikaan perusprofiili löytyy myös. Enemmän IRC-galleria-tyyliä mukana kuin perinteisillä porno-omakuva-sivuilla.
Voitte ehdottaa lisäyksiä, jotka tekisivät sivustosta entistä paremman. Myös nimi on mahdollista vielä muuttaa, laittakaapa ehdotuksia hyvästä nimestä.
Tarkoitus on saada myös naiset mahdollisimman paljon innostumaan ja lähettämään ilmoituksia/kuvia.
- Anonyymi
Naked and afraid
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761530
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.98740En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203588- 48536
- 126536
- 37526
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50518Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25483