järkensä unohtaneella hihhulilla ja aistillisen tunnepuolen unohtaneella jumalattomalla?
Vastaus: Yhteinen lähettäjä, sielunvihollinen, joka pyrkii saalistamaan onnettomia, elämänsä kokonaisvaltaisuuden omaamattomia, häiriöpsyykkisiä oireiluja omaavia, yhdenasian ymmärtäviä.
Vastaus: Yhteinen lähettäjä, sielunvihollinen, joka pyrkii saalistamaan onnettomia, elämänsä kokonaisvaltaisuuden omaamattomia, häiriöpsyykkisiä oireiluja omaavia, yhdenasian ymmärtäviä.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Kuinka noin mustaa tekstiä valkoisella taustalla kykenet kirjoittamaan?
lisää erimielisyyttä!! :)
Vaadin jokaista olemaan minun tavallani tai ollaan erimieltä.
Ja se tarkoittaa, että yhdistän tämän porukan ainakin yhdessä asiassa, vastustamisessani ;)
Saat itse vaivautua pohtimaan. Mikä oli niin mustaa tekstiä? Mikä mielestäsi on se valkoinen tausta?
osaatko yhtään blondi vitsiä?
Nimimerkkini on siis "intuitiivinen".
näytölläni kirjoitusosa jolle musta teksti tuotetaan, näyttää vain valkoiselta :)
siellä.
no eihä sitä kaikkea huomaa ;)
unohditko vaihtaa nikkiä?
kerenny opettelemaan kun täytyy tää viiva vetää eka loppuu, pää vaa menee pyörälle.
vaik sun mieles tekee kikkiä :)
kuha tuuletan.
en väheksy vähempilahjaisiani, olen heidän tukenaan, haluan ymmärtää heitä, olla avuksi. Niin minähän se olin, ei sitä kaikkea aina huomaa:)
eihän sinun ainakaan minun takiani tarvi olla millänsäkkään. Enhän minä edes huomaa täydellisyyttömättömyyttäsi, ellet siitä erikseen mainitse :)
vanhat on paljo parempii :)
ajattelisvatpa kaikki niin kuin te, ei olisi ristiriitoja, ei kyseenalaistamisia, ei turhia viisasteluja, ei itsestään mahdottomuuksia ammentavia. Olisimme (niin kuin te blondit) aitoja luonnonlapsia, kysymättä mitään, epäilemättä mitään, kyseenalaistamatta mitään.
Jk. Nyt poistun saunaan, ilman blondi selänpesijää. Yksin, vaimonikin on etelässä. Voi tätä kurjuutta, yksinolemisen tuskaa, miten minun käy jos vaimoni kuolee ennen minua?
ilman blondia.
..älä likaa selkääsi.. ;)
Jumalauta et voi väittää tollasta! Oot vaan, carlos, itsellesi kade. paksuliini!
kai kuuluisi vastata koko kysymykseen, koska en sovi kumpaankaan kategoriaan.
mihinkään. Vai mitä mieltä itse olet?
Sitten kun saamme "Sielunvihollisen" tuomiolle, haluaisin kovasti kuulla hänen kertovan motiiveistaan?
Kosto?
Kateus?
Henkilökohtainen hyöty?
Kyseistä Sielunvihollista on syyttä niin paljon parjattu, että jo säälittää. Hommatkaa sille edes ilmainen oikeudenkäynti!
Jumalan ominaisuuksia!
Myös Jumalaa on väärin perustein syytetty teoista, joihin hän todistettavasti on syytön. Syyttäjinä vat ihmiset, jotka itse tekevät pahojaan.
Siis ehdotan ja kannatan molemmille puolueetonta ja ilmaista oikeudenkäyntiä ja hyvät asianajajat!
Todistusaineistona syyttäjällä on Raamattu, mutta arvaan jo, että sen perusteella sekä Jumala että Sielunvihollinen tulevat oikeudessa syyttämään toisiaan. Sen verran sekaisin heidän tekonsa sinne kirjattuina ovat.
että sultakin näkee metafyysistä teorianpätkää.
Mutta sitähän se on, teoriaa.
Minä en ole tunnepuoltani unohtanut, päinvastoin se on liiankin edustettu, mutta ei se tarkoita että olisi pakko heittäytyä ihan sekopääksi tunteidensa vietäväksi.