Paljonko nousee palstalaisilla penkistä? Muistakaa että nuo penkki-enkatkin voi saada kunnon tuloksiin jos haluaa. Komukat ja muu punaväki aina mustamaalaa hormooneita, vaikkeivat tiedä asioista yhtään mitään. Oikein käytettynä hormonit ovat ihan hyvä asia ja parantavat samalla rotua. Kyselkää saleilla asioista niiltä isommilta tyypeiltä niin saatte oikeaa faktaa.
Penkki-enkat?
Kalevalan Soturi
6345
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
rotua? Nehän heikentävät. Kuolet sydänkohtaukseen nuorena. Esimerkkejä on paljon (Islannin voimamies).
Komujen ja pilvenpolttaien propagandaa. Ei Islannin mies hormooneihin kuollut. Teki ehkä itsarin. Veikkaisin.
Sydän vaan piristyy ja muuttuu vahvemmaksi hormoonien avulla aivan kuin lihaksetkin. Meistä tulee kestävämpiä ja vahvempia hormoonien avulla. Haluaisitko mennä aukomaan päätä esim Toni Halmeelle? Häntä kunnioitetaan kokonsa vuoksi.
Hattivatti sanoo lerpunlerpun eli pili ei jöpötä ja kutistuukin hormonien takia. Valkoinen mies joutuu ottamaan hormoneja kasvaakseen, mutta katsopa uljasta mustaa: luonnostaan mahtavat lihakset, se on rotupiirre, ja valtava... ooh! Nnngghhh! Aaahhh!
jos kuulassa ylipäätään mitään on koskaan ollutkaan kusen lisäksi.
sylki suuhun tuo. Menisi saatana sekin töihin, pummi, eikä täällä roikkuisi ihmisten kiusana.
voisi edes yrittää käydä armeijan ja mennä töihin. Sitten EHKÄ voisi edes harkita nimimerkkiä soturi ;)
Ei sitä parhaalla tahdollakaan voi käyttä sivarit tai käpykaartilaiset kuten Lehto on.