elina

Tulemme yhdessä lauantaina vanhan kellariin,tulehan esittäytymään ;)
8547
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

juu totta kait tulen.Miksi en tulisi?

Äänestä

Kirjoittelen sitä ennen muutamia E-kuulutuksia ihanasta miehestäsi,vaiks'tärppäis ennen huomista iltaa,ne kultavitjat jäi joteskin mieleeni pyörimään ja komee olemus,luulen että meillä vois olla jotakin yhteistä,tykkään niin toisten omista,muita kun en ole koskaan saanut.

Elina

Äänestä

sinne pyydetään tulemaan??tuntomerkkejä haluis kenet sinne nyt oikeesti pyydetään??.millanen elina??ja mistä mahdollisesti..hiukan valotusta.

Juu tääkin on erikoistunut kauniina naisena toisten naisten miehiin ne kun antaa kaikkensa meille naislle.Ei siinnä tarvitse sitten pelätä sitoutumistakaan.Kun toinen on jo toisen.
T:myös Elina

Äänestä
  • missäs toi paikka muuten on?
    En mä silti jaksais lähteä provojen takia juoksemaan.

    Äänestä

  • Elina. kirjoitti:

    missäs toi paikka muuten on?
    En mä silti jaksais lähteä provojen takia juoksemaan.

    kyselemällä vaikka mutta minkä tuhkimon sinne halutaan tulevan??sepä se..näillä näkymin vanhalle ei saavu ainootakaan elinaa.

    Äänestä

tumma ja pukeuduin mustaan ja kultaan korkokenkiin..mutta missä te olitte???
komistus ja komistuksen vaimo???olis ollu kiva tavata..Jos oon se oikee elina.
Muuten vanhalla on saamerin kivaa bailata.

Äänestä
  • Et kai sä kuvittele,että me sinne olisimme taas tulleet,siihen karseeseen läävään,vietimme ihanan illan kotona kahdestaan ja nautimme toistemme seurasta,huomenna kohti Etelää,talvi-kotiimme!
    Ps. Sulla on mauttomat kengät! ;(

    Me Kaksi Rakastunutta ;)

    Äänestä

  • ja yksi tyhmimmistä!!! kirjoitti:

    Et kai sä kuvittele,että me sinne olisimme taas tulleet,siihen karseeseen läävään,vietimme ihanan illan kotona kahdestaan ja nautimme toistemme seurasta,huomenna kohti Etelää,talvi-kotiimme!
    Ps. Sulla on mauttomat kengät! ;(

    Me Kaksi Rakastunutta ;)

    tämä elina on :olen tumma, tukka olkapäälle,hän soitti minulle aamulla,tulen illalla luoksesi ja nyt odotan.*Pannu*kuumana..pikku naposteltavaa väliin.Mitä kenkiin tulee ja muhun niitä on paljon, kuten näitä asujakin.Ihania sanoo hän näistä.Me olemme rakastuneet ja hän lupaa hakea erokin..naistensa vuoksi.Alkaa elää ei mitään ahdistavaa etelää kestä kukaan pitemmän päälle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


komistuksen vaimo kirjoitti:

Tulemme yhdessä lauantaina vanhan kellariin,tulehan esittäytymään ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu