Ahtisaari,ei myöntänyt Vennamolle

Pressana ollessaan. Hykertelin tyytyväisena,kun Ahtisaari,ei saanut nobel palkintoa. Saa nähdä poistetaanko tämäkin niin kuin kaksi aiempaa viestiä.Mikä piru tässä on niin vaarallista.
1118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ahtisaaresta on tullut määrättyjen tahojen hyysäyksen ykköskohde! Se sählää ympäri maailmaa ja valtio maksaa. Onnettomin presindentti, mitä ikinään on ollut. Itsekäs paska! Se on vaarallista!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ministerin arvonimeä. kirjoitti:

Pressana ollessaan. Hykertelin tyytyväisena,kun Ahtisaari,ei saanut nobel palkintoa. Saa nähdä poistetaanko tämäkin niin kuin kaksi aiempaa viestiä.Mikä piru tässä on niin vaarallista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu