Olen huomannut erään seikan. Pienimunaiset miehet eivät ole mitään kovin älykkäitä. Mistähän se johtuu? Ehkä huono itsetunto johtuen pienestä peniksestä on sen aiheuttanut?
Ovat myös yleensä köyhiä ja ns. paskaduuneissa. Ovat myös kovin taitamattomia sänkypuuhissa.
Isomunaiset (siis yli 20cm aisan omaavat) Ovat selkeästi älykäämpiä, komeampia ja hyvässä asemassa.
Nykyisin en enää sänkyyni edes kelpuuta alle 20cm peniksen omaavia miehiä. Pitäähän sitä jotain pilluntäytettä miehessä olla.
Ovat myös yleensä köyhiä ja ns. paskaduuneissa. Ovat myös kovin taitamattomia sänkypuuhissa.
Isomunaiset (siis yli 20cm aisan omaavat) Ovat selkeästi älykäämpiä, komeampia ja hyvässä asemassa.
Nykyisin en enää sänkyyni edes kelpuuta alle 20cm peniksen omaavia miehiä. Pitäähän sitä jotain pilluntäytettä miehessä olla.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Olen menestynyt elämässäni kaikilla sektoreilla: lukiosta kirjoitin L:n paperit, armeijassa olin reserviupseerikurssin priimus, suoritin ennätysajassa sekä talous- että oikeustieteen tutkinnot ja nyttemmin toimin erittäin menestyvän useassa maassa toimivan yrityksen toimitusjohtajana, eikä ikää ole kolmeakymmentä vuotta mittarissa. Lisäksi kuulun mensaan ja rahoitin opiskelujani mallin hommilla.
Ja mulkkuni on 10,5 cm pitkä.
Ja kaikki tuo on tietenkin totta? Kuka tahansa voi internetissä väittää olevansa jotakin sellaista jota ei todellisuudessa ole.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ei sattana ,vaiks saisin miljardin ni en ottas noin onnetonta vehjettä
Oletko mies vai nainen? Jos mies, taidat olla melko surkea rakastaja, jos et osaa naista tyydyttää muuta kuin isolla melalla? Tai jos nainen, taitaa paikat olla melko löysät?
Omalla ukolla kun suurinpiirtein tuon mittainen ja kyllä, tuntuu hyvältä, toiseen en vaihtaisi, vaikka olisi kymmenen senttiä isompi. Ukko tuntee puristuksen munansa ympärillä ja minä tunnen kun se liikkuu sisälläni, eli ei siis mitään ongelmaa. ;) Vielä kun osaa käyttää sitä...auuuh..;)
"Kuka tahansa voi internetissä väittää olevansa jotakin sellaista jota ei todellisuudessa ole."
Ei pidä paikkaansa. Kukaan ei voi internetissä kuin puhua totta.
..olen huomannut että kaikki iso ja löysäpilluiset naiset ovat niin saakelin tyhmiä ja tyhjiä.....mahtaako johtua siitä, että jos on kovin löysä alapää, niin aivotkin voivat valua lorottaessa pönttöön, vai mistäköhän tuo mahtaa johtua.....sellaiset tiukan pillun omaavat naiset ovat kyllä kaikella tavalla terävämpiä....
ei sillä pimpsalla ole yhtään merkitystä viisauteen .. on tullut nähtyä viisas ja vähän vähemmän viisas tiukkapimpsanen ,mut hei jos kulli tykkää ni se on tärkeintä !
nää provoilijat....
Kuinka helvetissä joku viittii trollata samoilla jutuilla jatkuvasti?
Useimmiten itsestään epävarmat ihmiset esiintyy millon minäkin.
Samaa mieltä aloittajan kanssa. Kokemusta on noin 150 miehestä ja parhaita rakastajia ovat olleet juuri isomunaiset miehet.
voi jos pillu on sitä luokkaa, että voi autolla peruuttaa sisään...
ja mitä sillä mulkun pituudella tekee kun ei se normipilluun edes mahdu kunnolla pohjaan asti. mieluummin olisin ottanut pikkuisen lyhyemmän, niin saisi itsekin panosta enemmän irti.
Kiinalaisilla ja japanilaisilla miehillä on keskimäärin pienempi penis kuin valkoihoisilla miehillä, mustista puhumattakaan.
Siksi varmaan Kiina ja Japani ovat aina olleet kehittymättömiä takapajuloita ja musta Afrikka sivistyksen kehto ja ammoisista ajoista alkaen.
Nykyäänhän mustat miehet Afrikassa ja USA:ssa ovat teknisen ja kulttuurellisen kehityksen veturi!
m.o.t.
Isomunaisista miehistä tulee rikkaita pornotähtiä. Toisin sanoen huoria jotka pienestä maksusta naivat kaikkea mikä liikkuu.
Jaahas eli mun elama tyssas ennen kun se ehti edes kunnola alkaakkaan... Eli sanomasi mukaan meikalainen jaa typeraks tyhjan toimittajaksi, joka saattaa hyvassa lykyssa paasta johonkin paska homaan paskalla palkalla tietysti... Ehka loydan sitten jonkun mukava roskiksen jossa asustella, tai jos oikein hyvin kay ja munani kasvaa sen puoli senttia niin paasen paperin kerays laatikkoon asumaan. Naisista on turha haaveillakkaan, kun on niin koyha ja vahalahjainen ja ennenkaikkea kun omaa taman pikkun muna oireryhman niin hyva jos ees puhallettavalta barbaralta saan silloin talloin.
Jep jep valoisaltahan tama nayttaa ihan kauhistuttaa ajatella mita kay niille poloisille jotka jaa siihen 10 senttiin. Eli se ois vissiin ihan sama ruveta vaikka talla punaisella sekunnilla alkoholistiks tai vetaa itessa suoraan narun jatkoks... Mut eei kaippa taa pikkukaveri viela tasta kasvaa ja aly, seka menestys tulee siina samalla kuvioihin joten elan viela toivossa... Erikois kiitos keskustelun aloittajalle etta aukaisit silmani ja osaan varautua nyt tahan ehka vahan huonompaan tulevaisuuten jos taa mulkku jaa tammoseks. Hyvaa syksya kaikille :)
hyvin hoikan ja lyhytkasvuisen puolison (150-155 cm) vaikkapa Kiinasta tai muualta kaukoidästä, on jo 10 cm pitkä mulkku ihan hyvä panovehje - jos ei se kamalan ohut ole.
Eräs tuttavan tuttavani (pörssialan asiantuntija) asuu Singaporessa ja hänellä on kiinalais-malaijilainen vaimo - pieni ja siro, kaunis kuin orkidea!
Seuraavaksi kuin alat esiintymään naisena, opettele kirjoittamaan
edes naisen nimi oikein. Ei kai kukaan nainen niin tumpelo ole,
ettei osaa omaa nimeään kirjoittaa? Vai elli noora? Heh :)
Taidat todellisuudessa olla tyhmä isokullinen mies!