Kenen muun mielestä Julia on ällö? Tosi inhottava nirppanokka jonka puhe on sellasta sietämätöntä narinaa, hyi saatana.
Julia on ällö
Hyi helvetti sitä..
7897
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
KAMALA , MUTTA HUONOIN NÄYTTELIJÄ KUITESKI!
No mua se etoo niin älyttömästi etten viitsi edes sitä katsella. Enkä oikein kuunnellakaan. Miten jonkun ääni ja puhetyyli voi olla niin sietämätön? Hyvänä kakkosena ällöttävyydessä tulee Ami, voi vittu ku se innostuu selittämään jotain, on puhe ku sellasta monotonista tulostusta, vittu pesukonekin on omaperäisempi
osaa sano muutaku " Moi" tai onkx kaiki ok". Vittu, nostais edes ne lököpöksyt ylös.
Miten se sitä käsilaukkuakin roikottaa..
Kuhan piepponen tulee Salkkareihin mulla loppuu
katseleminen. on se niin ällö.
Sinä, joka puhuit Julian tätimäisyydestä. Olen täysin samaa mieltä! Nuori nainen pukeutuu ruskehtaviin ja harmaisiin vaatteisiin. Mielestäni hänenkin kannattaisi käyttää hieman värikkäämpiä vaatteita, antaisi väriä kasvoillekin.
sehän on aivan ihana, ja todella kaunis! ja eikai se itse saa päättää mitä sen päälle puetaan. ja noista näyttilijäsuorituksista, ei tässä ohjelmassa voi kukaan näytellä hyvin! nää on salkkarit! oikeet ohjaajat on jossain muualla.