jo myöhässä

Mulla on norjan angervo tai morsiushuntu jäännyt pahasti kuusen alle. uskallanko kaivaa sen vielä ja istuttaa vai olenko jo myöhässä?
3337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niissä on sellaine vaihe alkanut että aivan hyvin voit siirrellä niitä.

Äänestä
  • siis ne ei vai palellu? Ok sit

    Äänestä

  • kaivaja3 kirjoitti:

    siis ne ei vai palellu? Ok sit

    Ei siirtäminen lisää paleltumisriskiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaivaja3 kirjoitti:

Mulla on norjan angervo tai morsiushuntu jäännyt pahasti kuusen alle. uskallanko kaivaa sen vielä ja istuttaa vai olenko jo myöhässä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu