galleriassa ?
Onkohan Oonalla ?
Kuvia
101579
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tuskinpa televisiohahmolla on kuvia missään.
eli Tiia Ilmasen irc-galleria nicki on? Se oli täällä joskus esillä...
nimimerkillä Sarkku oli ainakin joskus:)
Kävin tsekkaa tuon Sarkun eikä se kuvissa esiintynyt henkilö muistuttanut läheskään salkkareiden tähdeltä. Jos joskus on ollut sen nimisenä, niin ei ole enää.
Eipä tuo Sarkku näytäkään enää olevan Oona. Joskus tuossa aikaisemmin hänellä oli kuvia tuolla nimellä, mutta näyttää vaihtaneen tai poistaneen. Anteeksi väärä tieto siis.
Oonasta joka on kun suomalaiselta pellota tempastu VARIKSENPELÄTIN.Kuka tuon näyttelijän on oikein STAILANNUT?.Kuvottavat vaatteet ja peruuki.Nousee karvat pystyyn kun sitä näkee Salkkareissa .Toivon ettei ole kovin monia repliikkejä seuraavassa jaksossa.YÖK.
sillä muka peruukki..?
Äitinsä vanha virttynyt villajumpperi on vedetty päähän.
Mielestäni oonan pukeutumistyyli on just hyvä .. ihana kun oonaa näytetään ...sais vaa näyttää enemmän .. iloa silmälle :)
Oona on stailattu JUST NIIN kuin nykynuoriso (varsinkin manga&anime-fanit) pukeutuu. Oona ei oo mitenkään kummallisen näkönen, persoonallinen ja kiva!