aamulla ja hipelöin alapääätäni.
Oonkohan tulos hulluksi?
Oonkohan tulos hulluksi?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Hulluksi voi tulla monella tavalla, mutta niin alapäätäänkin hipelöidä usealla tyylillä. Aina ei kyse ole hulluudesta. Ensinnäkin: kumpaa sukupuolta olet, se ei ilmene viestistäsi. Oletan sinun kuitenkin olevan naispuolinen, sillä miehet eivät juurikaan käy suihkussa. Sen todistaa vaikkapa umpitollo veljenpoikani, se ei juuri pesulla käy vaikka ei toisaalta mikään mies olekaan.
Minä toki käyn uimassa säännöllisesti tilavassa altaassani.
No niin, olet siis nainen/tyttö. Jos olet tyttö ja hipelöit etupuolelta, saattaa kutina johtua orastavasta karvoituksen kasvusta. Ei siis hulluutta havaittavissa, luonnollista kehitystä ainoastaan
Jos raaputtelit takapuolelta, suosittelen huolellisempaa wc-hygieniaa. Ei suoranaista hulluutta sekään, huolimattomuutta kuitenkin.
Jos olet jo aikuisempi, etupuolen hipelöinti viittaa puutostilaan. Hulluutta havaittavissa, sillä miehiä on vapaalla jalalla riittämiin. Toinen vaihtoehto on satiainen, jolloin olet taas yliampunut koko miesasian. Siis hulluutta ja huolimattomuutta näkösällä.
Mikäli rapsuttelit takaa, on hulluus jo puhjennut kukkaan. Kyllä jokaisen tuohon ikään pitäisi oppia pesemään perseensä kunnolla. Nyt tarkkana, etteivät valkotakkiset tule ja vie taputellen pois - painepesun kautta.
PS. Lastentarhojen jälkeen suurimpia vaippojen kuluttajia ovat mielisairaalat, mot.