kiitos

palstan pilaamisesta :(
3264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"Madman-of-Hystery" - käytän itsekin nykyään hametta, vaikka olenkin mies (palstalaisten painostuksesta)


Rohkeasti sovittamaan!


Terveisin,



T:mi Hakoniemen Hamekangas

Äänestä

pitkälti_____

Äänestä

tunteellinen hopso, mutta en kertakaikkiaan voi käsittää, että jos on niiiiiiiiin rakastunut, kuin he väittävät.

Miten kummassa riittää mielenkiintoa johonkin nettipalstan terrorisointiin??????
Ei rakastunut käytä tuollaita törkeää kieltä.

Sillon on kyllä tasan muuta tekemistä, kyllä näin on.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sola ja laardi kirjoitti:

palstan pilaamisesta :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu