Joko oopperaheppu Tubella?

laittakaa joku

sinne arvostellaan.

6

455

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mutta..

      Katso www.nelonen.fi/talent , siellä on keskustelu ja kaikista esityksistä videopätkät.

      • ei avaudu

        Mikä vois olla, kun en saa noita esityksiä aukemaan tuolla nelosen nettisivuilla? Aina kun yritän klikata jonkun esityksen linkkiä, niin sivu vaan nousee alkuun. Kun yritän avata jonkun esityksen linkkiä uudessa ikkunassa, niin kone avaa vain tuon "esitykset" sivun uudestaan. Ponnahdusikkunoiden salliminen ei auta.


    • niin kovasti

      haluatte mustamaalata jonkun ja kaivaa virheitä? onko teissä jotain kenties vialla? toivon että Metsäperä ei lue näitä palstoja ja lannistu, Suomi voi menettää silloin hyvän laulajan :(

      • tätä se vaan on...

        No vaikka lukisikin niin jos näistä kommenteista masentuu niin pahasti että lakkaa laulamasta niin sitten saa lakatakin. Kilpailu on tuolla alalla todella kovaa ja jokainen vain joutuu tottumaan siihen että paskaa sataa välillä niskaan. Jos todella haluaa laulajaksi niin tahdon pitää olla niin vahva että kestää seläntakana puhumiset yms. Se on vaan kylmä tosiasia.


      • jää täysin

        alas ja ihan karmeaa!! Ihan karmeeta! TODELLA!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 144
      3757
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      84
      3219
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      85
      2624
    4. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

      Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
      Maailman menoa
      7
      2416
    5. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      247
      2353
    6. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      39
      2206
    7. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      68
      1782
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      42
      959
    9. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      948
    10. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      53
      839
    Aihe